Air

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Zmes na dýcahnie
Zmes esenciálnych olejov 15ml

Zmes dōTERRA Air a jej svieža mätová aróma bola špeciálne vyvinutá, aby používateľom poskytla chladivú povzbudzujúcu zmes, o ktorej je známe, že pomáha zmierňovať vplyvy sezónnych zmien a zároveň poskytuje upokojujúce vlastnosti. Produkuje povzbudzujúce inhalačné látky. Podporuje pocit čistých dýchacích ciest.

Registráciou získate zľavu 25%
Cena pre registrovaných: 23,40€

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€31,40 / ks    
Kód tovaru 209
Značka dōTERRA
Kategória Zmesi esenciálnych olejov
 

Pozoruhodná zmes olejov Air je tvorená olejmi z vavrínového listu, mäty piepornej, eukalyptu, čajovníka, citrónu, ravensara a kardamónu. Nanesením tejto zmesi spolu s nosným olejom podporíme uvoľnenie hrudi, dýchacích ciest a uvoľnenie zmyslov. Zmes je predurčená tomu, aby pomáhala udržiavať pocit uvoľnených dýchacích ciest a umožnila voľné dýchanie najmä v období prechladnutia. Emočne nám pomáha nadýchnuť sa, ak sa cítime "pridusene" emóciami, pomáha nám pustiť staré a vdýchnuť nové, čím nám tiež dovoľuje prepustiť smútok a nasať novú radosť. 

Zmes doTERRA Air môžete aplikovať na hruď, chrbát alebo na spodnú časť chodidiel, aby ste dosiahli upokojenie zmyslov. Olej z vavrínových listov a eukalyptus podporujú pocit uvoľnených dýchacích ciest. Mätový olej má vysoký obsah mentolu, ktorý má upokojujúce účinky na naše dýchanie.

HLAVNÉ ÚČINKY

 • Pomáha udržiavať pocit čistých dýchacích ciest a čisté dýchanie najmä v období nachladnutia.
 • Uvoľňuje dýchacie cesty
 • Ochladzuje a osviežuje

EMOČNÉ PÔSOBENIE

dōTERRA Air nám pomáha riešiť neschopnosť opustiť zármutok a bolesť. Často sa doslova dusíme smútkom. Pľúca a priedušky sú zúžené, čo zabraňuje vzduchu a emóciám v uvoľnení. Príčinou tohto stavu je, že sa cítime byť nemilovaní a smútime nad neprijatú láskou, čo má za následok, že nedôverujeme druhým a máme obavu sa im otvoriť. Air povzbudzuje prepustenie smútku a prijatie skutočnej lásky a uzdravenia.

Air tiež podporuje náš vzťah s duchovnom a prehlbuje naše spojenie so životom. Vyzýva nás, aby sme "vydýchli" všetko, čo nám už neslúži, a "vdychovali" nové bez obáv.

 • Pomáha pri smútku, trúchlení, zúfalstve, nemilovanosti, stiahnutí, nedôvere, uzavretí.
 • Podporuje milovanie, pocit podpory, prijímanie, otvorenosť, liečenie, útechu, všeobjímajúci život, dôveru.

POUŽITIE

 • Podpora dýchacích ciest - pre uvoľnenie dýchacích ciest a podporu zdravého dýchania najlepšie nanášajte priamo na hruď alebo chrbát, u detí zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom dōTERRA alebo iným olejom.
 • Závan čerstvého vzduchu do života - votrite na hruď alebo chodidlá a užívajte si osvieženie a ochladenie. Najmä v horúcich dňoch nanášajte na pokožku pre chladivý pocit a osvieženie.
 • Osobný parfum - zmiešajte 1 kvapku s cca 10 kvapkami frakcionovaného kokosového oleja a naneste na pokožku na krku, šiji a zápästí.
 • Kúpeľ, čo vás nabije - pre použitie do kúpeľa zmiešajte 5 kvapiek s cca 5 ml frakcionovaného kokosového oleja. Do kúpeľa pridajte až vo chvíli, kedy máte vodu napustenú, v opačnom prípade sa môžu esencia vypariť ešte pred kúpeľom.

NÁVOD NA POUŽITIE

 • Aromaterapia: Vdychujte z fľaštičky, rozptylujte 3-4 kvapky v difuzéri alebo nakvapkajte do dlaní a vdychujte.
 • Lokálne použitie na pokožke: Zmiešajte 5 kvapiek s cca 10 ml frakcionovaného kokosového oleja a aplikujte na oblasť srdca a hrudník.