Arise

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Zmes vyššieho uvedomenia
Zmes esenciálnych olejov 5ml

Zmes vyššieho uvedomenia inšpiruje, aby ste povstali a siahli do výšin. Zmes podporuje účinne cvičenie jogy, pocit šťastia, jasnú myseľ a odvahu, povzbudzujúce prebudenie smerujúce k dosahovaniu cieľov a zlepšeniu výkonu. V okamihoch, kedy odrádzanie a odpor ovplyvňujú vašu schopnosť dosiahnuť ciele, zmes Arise môže poskytnúť radostnú a  povzbudzujúcu arómu, ktorá povznáša. 

Registráciou získate zľavu 25%
Cena pre registrovaných: 22,25€

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€29,70 / ks    
Kód tovaru 218
Značka dōTERRA
Kategória Zmesi esenciálnych olejov
 

Keď sa snažíte dosiahnuť ciele a splniť si sny, nesmiete sa nechať odradiť a nesmie chýbať motivácia. Každodenným praktizovaním afirmácií, jógou a využitím radostných vôní môžete prekážky prekonávať ľahšie. Zmes povznesenia dōTERRA Arise, obsahuje esenciálne oleje grapefruitu, citrónu, osmantusu, medovku a jedľu sibírsku v základe z frakcionovaného kokosového oleja. Citrón a grapefruit majú vysoký obsah limonénu a dodávajú energiu. Olej zo sibírskej jedle upokojuje myseľ a uľavuje jej.

Arise môžete používať priamo na pokožku, obsahuje už frakcionovaným kokosový olej. Inhalovanie z fľaštičky najmä počas ranných rituálov po prebudení, počas stresu alebo počas lekcie jogy prináša jedinečné pocity osvieženie a relaxácie.

HLAVNÉ VÝHODY

  • Podporuje pocity slobody, inšpirácie a osvietenia.
  • Dopĺňa cvičenie jogy.
  • Dotvára atmosféru na stanovenie ambicióznych cieľov a zámerov, pomáha v sebapoznaní.

EMOČNÉ PÔSOBENIE

Pomáha nám vzchopiť sa a posunúť dopredu, ak je treba. Vôňa tejto zmesi upevňuje stabilitu a posilňuje slobodu, fyzickú vytrvalosť a odvahu s radosťou v srdci. Táto jedinečná kombinácia osvieženia a relaxácie inšpiruje k slobode a osvieteniu. Pomáha s preťažením, pesimizmom, chýbajúcou radosťou zo života, rozporuplnosťou, nesúladom, nepropojením.

  • Podporuje vnútorný súlad, integritu, intuíciu, povzbudenie, radosť, nadšenie, optimizmus.

POUŽITIE

  • Podpora pocitov šťastia - aplikujte na spánky, zápästie a krk.
  • Prekonanie nedostatku motivácie a odhodlania - doprajte si aromaterapiu vo chvíli, keď ste sami sebe výzvou na dosiahnutie cieľov.
  • Podpora pri cvičení, osviežení a relaxácii - použite pri jóge nanesením na pulzné body.

NÁVOD NA POUŽITIE

  • Aromatické použitie: Naneste niekoľko kvapiek na aromaterapeutické šperky, prírodné kamene alebo lávové kamene.
  • Lokálne použitie na pokožke: Naneste 1-2 kvapky na čelo, vrcholok hlavy alebo šiju (horná čakra).