DDR Prime

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Zmes transformácie a obnovy
Zmes esenciálnych olejov 15ml

DDR Prime spája prínosy esenciálnych olejov z klinčeka, tymiánu a divokého pomaranča, ktoré sú známe svojimi antioxidačnými účinkami. Zmes bola vytvorená na podporu tela a buniek pred oxidačným stresom. Zbavuje nás záťaže, toxicity a negatívnych emócií alebo vzorcov a vytvára otvorenosť a priestor pre obnovu.

Registráciou získate zľavu 25%
Cena pre registrovaných: 33,00€

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€44 / ks    
Kód tovaru 230
Značka dōTERRA
Kategória Zmesi esenciálnych olejov
 

DDR Prime je patentovaná zmes esenciálnych olejov s certifikáciou CPTG - kadidlo, divoký pomaranč, citrónová tráva, tymian, saturejka, klinček a niaouli. DDR Prime obsahuje éterické oleje so silnými antioxidačnými schopnosti, ktoré chránia bunkovú integritu. Upokojuje telo a myseľ - stačí zmiešať s nosným olejom a masírovať do pokožky. Pre podporu zdravia mozgu, nervovej sústavy alebo celkového zdravie. Kadidlo a divoký pomaranč podporujú zdravú reakciu tela na voľné radikály. Klinčekový olej má veľmi silné antioxidačné vlastnosti. Esenciálne oleje Niaouli a tymian podporujú bunkovú imunitu a celkové zdravie buniek. Saturejka podporuje prirodzené mechanizmy tela pre vysporiadanie sa s oxidačným stresom. Olej z citrónovej trávy pomáha chrániť pred hrozbami z okolia, ako sú virózy a podobne.

Podporuje choré alebo poškodené bunky tela buď na to, aby uvoľnili miesto novým, alebo k transformácii, oprave a obnove. Táto zmes pomáha telu na bunkovej úrovni k návratu do vyváženého, ​​zdravého a autentického stave. DDR Prime prispieva k uvoľňovaniu všetkých negatívnych vzorcov, ktoré sme prevzali z rodiny a máme uložené v DNA.

HLAVNÉ VÝHODY

 • Posilňuje schopnosť tela bojovať s voľnými radikálmi a podporuje antioxidačný proces.
 • Podporuje a pomáha obnovovať prirodzenú imunitu tela.
 • Pri lokálnej aplikácii podporuje regeneráciu a metabolizmus škodlivín z tkanív.
 • Podporuje odchod starého, nefunkčného a príchod nového, sviežeho.

EMOČNÉ PÔSOBENIE

DDR Prime pracuje emočne aj fyzicky s cyklami života a smrti a osobnou transformáciou. Ak sa dokážeme vzdať toho, čo už nám neslúži, vytvárame priestor pre nové - umožňujeme transformáciu. Je zvlášť vhodný pre tých, ktorí zápasia s pochybnosťami, nedôverou, zúfalstvom a dlhodobou emočnou záťažou. Učí nás získavať späť životnú energiu a veriť, že zmeniť dokážeme čokoľvek. DDR Prime podporuje znovu získania zdravia a vitality a umožňuje nechať odísť všetko nefunkčné pre zrod nového.

 • Pomáha pri oslabení, odrádzaní, zaťažení rodinnými vzorcami, škodlivých vzťahoch.
 • Podporuje regeneráciu, obnovu, vyváženosť, transformáciu, znovuzrodenie, vitalitu, otvorenosť zmenám.

POUŽITIE

 • Zdravý nápoj plný antioxidantov - pridajte 1-2 kvapky do citrusových nápojov, čajov alebo vody a denne konzumujte, aby ste ochránili telo a bunky pred oxidačným stresom.
 • Regeneračná masáž - skombinujte s nosným olejom pre upokojujúcu lokálnu masáž.
 • Podpora zdravého nervového systému - pridajte DDR Prime do svojho každodenného života ako podporu zdravia mozgu a celého nervového systému.

NÁVOD NA POUŽITIE

 • Aromaterapia: Vdychujte priamo z fľaštičky alebo rozptylujte v difuzéri, nakvapkajte do dlaní a vdychujte.
 • Lokálne použitie na pokožke: Naneste 1-3 kvapky na zátylok na krk alebo dolnú časť chodidiel.