Deep Blue Roll-On

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Zmes odovzdania sa bolesti
Zmes esenciálnych olejov 9ml

Zmes na úľavu Deep Blue z esenciálnych olejov CPTG certifikovanej čistej testovanej triedyTM , prírodných rastlinných výťažkov a ďalších užitočných prísad, ktoré poskytujú upokojujúci pocit schladenia a zahriatia problémových oblastí. Výnimočná zmes najčistejších esenciálnych olejov v kombinácii s protizápalovými vlastnosťami pracujúcimi synergicky pre zníženie zápalu, ukľudnenie boľavých spojov, či bolestivého svalstva a poskytnutie hlbokej úľavy.

Registráciou získate zľavu 25%
Cena pre registrovaných: 48,00€

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€96 / ks    
Kód tovaru 251
Značka dōTERRA
Kategória dōTERRA
 

Deep Blue je ideálna zmes pre masáž po dlhom pracovnom dni alebo namáhavom športovom výkone. 5ml fľaša obsahuje niekoľkých olejov: Gaultéria, gáfor, mätu piepornú, Ylang Ylang, slamiha taliansky, vratič obyčajný, modrý harmanček a vonokvetka - ideálnou kombináciou, ktorá upokojuje a ochladí. Uľavuje namáhaným svalom po športovom výkone, osviežuje unavené končatiny po namáhavej práci alebo zatuhnutej šiji po práci pri počítači. Nanášajte na zápästie, šiju, ramená a krk zmes Deep Blue s trochou kokosového frakcionovaného oleja po dlhom sedení pri počítači. Osvieži vás a nabudí k ďalším výkonom.

HLAVNÉ VÝHODY

 • Regenerujúce a chladivá zmes na unavené svaly a telo.
 • Pri masáži osviežuje a budí k ďalším výkonom.
 • Užitočná zmes pri bolesti svalov, zvlášť po cvičení.
 • Pomáha uľaviť od bolesti natiahnutých svalov a kĺbov.
 • Emočne nám umožňuje riešiť základné emócie a potreby, ktoré stoja za naším nepohodlím, a uvoľňuje potrebu byť chorý ako formu prijímanie lásky a potvrdenia. Tiež prispieva pri prekonávaní intenzívnych situácií, ktoré nám spôsobujú bolesť.
 • Skvelá zmes pre spracovanie emocionálnej alebo fyzickej bolesti. Môžete zmiešať s kadidlom pre posilnenie účinku podporu.

EMOČNÉ PÔSOBENIE

Deep Blues všeobecne používa pri fyzickej bolesti, môže však pomôcť aj pri emočnej bolesti. Ponúka silu čeliť emočným zraneniam, umožňuje uzdravenie. Táto zmes nás môže naučiť, ako byť pozorovateľom bolestivých zážitkov, bez toho aby sme si nimi nechali ublížiť. Keď trpíme intenzívnou emočnou alebo fyzickou bolesťou, môžeme konať iracionálne alebo strácať hlavu.

Deep Blue nás učí zostať v pokoji a bolesť ľahšie prijať. Tým si udržíme mentálnu jasnosť aj v ťažkých chvíľach. Vo svojom jadre Deep Blue učí prijímať a tolerovať bolesť. Odhaľuje, že bolesť nie je krutá alebo zlá, ale niečo nás učí. Namiesto toho, aby sme s bolesťou zápasili, môžeme ju prijať a využiť lekcie, ktoré ponúka. Ak sa vzdáme vzdoru a odporu, bolesť sa zmierni alebo odíde úplne.

 • Pomáha pri vzdorovaní bolesti, vyhýbaní sa emočným problémom, panike, strachu, zraneniach.
 • Podporuje posilnenie, prijatie, upokojenie, vyrovnanie, uzdravenie, zahojenie.

POUŽITIE

 • Ochrana pred únavou a ďalšie nabudenie - naneste na nohy a kolená pred a po cvičení.
 • Bolesti rastu u detí - masáž Deep Blue s niekoľkými kvapkami nosného oleja na končatiny pred spaním.
 • Regenerácia svalov, bedier či iných častí tela - po fyzicky náročnom dni v práci alebo po pohybe, tréningu rozotrite Deep Blue na svaly a bedrá.

NÁVOD NA POUŽITIE

 • Aromaterapia: Inhalujte priamo z fľaštičky alebo pridajte 2-3 kvapky do difuzéra.
 • Lokálne použitie na pokožke: Narieďte 1-3 kvapky nosným olejom a masírujte všade tam, kde vnímate emočnú alebo fyzickú bolesť.