dōTERRA

 

Stránka 1 z 5 - 52 položiek celkom

 • Air Novinka 209
  Air
  Skladom

  Zmes na dýcahnie
  Zmes esenciálnych olejov 15ml

  Zmes dōTERRA Air a jej svieža mätová aróma bola špeciálne vyvinutá, aby používateľom poskytla chladivú povzbudzujúcu zmes, o ktorej je známe, že pomáha zmierňovať vplyvy sezónnych zmien a zároveň poskytuje upokojujúce vlastnosti. Produkuje povzbudzujúce inhalačné látky. Podporuje pocit čistých dýchacích ciest.

  Registráciou získate zľavu 25%
  Cena pre registrovaných: 23,40€

  €31,40
 • Align Novinka 212
  ALIGN
  Skladom

  Zmes vnútorného stredu
  Zmes esenciálnych olejov 5ml

  Kombinácia vlastností zmesi Align s niektorými jogínskymi pozíciami môžu pomôcť prispieť k zosúladeniu a vytvoreniu zmyslu pre mier a účel. Align obsahuje pepermint, bazalku, geránium a jazmín. Vytvára sviežu, zelenú a bylinkovú vôňu. Esenciálne oleje bergamotu, koriandra, majoránu, mäty priepornej, ruže a čistý výťažok z jazmínu Vám v zmesi vnútorného stredu doterra Align pomôžu udržať si vieru v seba a zostať otvorený všetkým možnostiam.

  Registráciou získate zľavu 25%
  Cena pre registrovaných: 19,75€

  €26,40
 • Anchor Novinka 215
  Anchor
  Skladom

  Zmes ukotvenia
  Zmes esenciálnych olejov 5ml

  Zmes sprítomnenia Anchor prináša pevnú vieru v seba, aby ste pristupovali k cvičeniu a životu s pokojom a silou. Použite zmes Anchor kedykoľvek sa cítite rozptýlený a vyvedený z miery. Keď neistota ovplyvní váš svet, zmes Anchor môže pomôcť obnoviť rovnováhu a pokoj v živote.

  Registráciou získate zľavu 25%
  Cena pre registrovaných: 23,50€

  €31,40
 • Arise Novinka 218
  Arise
  Skladom

  Zmes vyššieho uvedomenia
  Zmes esenciálnych olejov 5ml

  Zmes vyššieho uvedomenia inšpiruje, aby ste povstali a siahli do výšin. Zmes podporuje účinne cvičenie jogy, pocit šťastia, jasnú myseľ a odvahu, povzbudzujúce prebudenie smerujúce k dosahovaniu cieľov a zlepšeniu výkonu. V okamihoch, kedy odrádzanie a odpor ovplyvňujú vašu schopnosť dosiahnuť ciele, zmes Arise môže poskytnúť radostnú a  povzbudzujúcu arómu, ktorá povznáša. 

  Registráciou získate zľavu 25%
  Cena pre registrovaných: 22,25€

  €29,70
 • Bazalka Novinka 101
  Bazalka (Basil)
  Skladom

  Olej obnovy
  Ocimum basilicum | 15 ml

  Bazalka je vysoko cenená pre svoje regeneračné účinky a často sa používa aj kvôli svojim upokojujúcim vlastnostiam. Od pradávna používala na problémy dýchacích ciest, ťažkosti s trávením a obličkami, pri epilepsii, uhryznutí jedovatým hmyzom alebo hadom, horúčkach, epidémiách a malárii.

  Registráciou získate zľavu 25%
  Cena pre registrovaných: 20,40€

  €27,40
 • Bergamot Novinka 102
  Bergamot (Bergamot)
  Skladom

  Olej sebaprijatia
  Citrus bergamia | 15 ml

  Bergamot je za studena lisovaný zo šupky ovocia rastliny a je jedinečný medzi citrusovými olejmi a pre svoju schopnosť povzbudiť a utíšiť. Taliani používajú bergamot už mnoho rokov na zmiernenie pocitu stresu, pozdvihnutie sebavedomia a na upokojenie a omladenie pokožky.

  Registráciou získate zľavu 25%
  Cena pre registrovaných: 30,00€

  €40
 • Cédrové drevo Novinka 105
  Cédrové drevo (CEDARWOOD)
  Skladom

  Olej spolunáležitosti
  Juniperus virginiana | 15 ml

  Cédrové drevo má teplú drevnatú balzamovú vôňu, ktorá podporuje uvoľnenie a prináša pocit relaxácie. Podporuje imunitu a obličky. Upokojuje myseľ a telo, podporuje uvoľnenie a relaxáciu pri lokálnom použití i pri aromaterapii.

  Registráciou získate zľavu 25%
  Cena pre registrovaných: 14,40€

  €19,40
 • Citrón Novinka 125
  Citrón (LEMON)
  Skladom

  Olej sústredenia
  Citrus limon | 15 ml

  Tento najpredávanejší olej má niekoľko použití a výhod a lisuje sa za studena z kôry citróna, aby sa zachovala jeho jemná prirodzenosťa silné vlastnosti. Olej má povznášajúce a povzbudzujúce vlastnosti, ktoré pomáhajú zlepšiť náladu.

  Registráciou získate zľavu 25%
  Cena pre registrovaných: 11,40€

  €15,40
 • Citrónová tráva Novinka 128
  Citrónová tráva (Lemongrass)
  Skladom

  Olej očisty
  Cymbopogon flexuosus | 15 ml

  Citrónová tráva sa vďaka svojej jemnej citrónovej chuti a aróme už dlho používa v ázijskej a karibskej kuchyni a pýši sa mnohými výhodami, ktoré podporujú zdravie. Zvyšuje vnímavosť a podporuje pozitívne naladenie. Dymové, bylinné dochucovadlo jedál.

  Výhody registrácie
  Cena pre registrovaných: 10,80€.

  €14,40
 • Citrus Bliss Novinka 221
  Citrus Bliss
  Skladom

  Zmes povzbudenia
  Zmes esenciálnych olejov 15ml

  Citrus Bliss má vďaka spojeniu hlavných pozitívnych vlastností citrusových esenciálnych olejov povzbudzujúce a osviežujúce vlastnosti, ktoré môžu povzniesť náladu a odbúrať stres. Popri svojich povznášajúcich vlastnostiach boli mnohé z olejov skúmané pre svoju schopnosť čistiť a dezinfikovať a pritom nádherne voňať.

  Registráciou získate zľavu 25%
  Cena pre registrovaných: 24,00€

  €32
 • Clarycalm Novinka 224
  ClaryCalm Roll on
  Skladom

  Zmes ženskosti a energetickej rovnováhy
  Zmes esenciálnych olejov 10ml

  Zmes ClaryCalm je vyvinutá špeciálne pre ženy, pôsobí ako upokojujúca pomôcka pri menštruačnom cykle ženy a pomáha vyvažovaťnáladu a emócie.Tento olej zraniteľnosti a ženské rovnováhy vás prepojí s Vašimi ženskými inštinktami a cyklami. Podporuje spojenie, súcit lásku. Porovnáva výkyvy nálady a mierni emócie spojené s hormonálnymi zmenami.

  Registráciou získate zľavu 25%
  Cena pre registrovaných: 29,40€

  €39,40
 • Console Novinka 227
  Console
  Skladom

  Zmes útechy a objatia
  Zmes esenciálnych olejov 5ml

  Utešujúca zmes Console prostredníctvom sladkých kvetinových a stromových esenciálnych olejov podporuje pocity útechy a pošle vás na nádejnú cestu citového uzdravenia. Pomôže vám zabudnúť na smútok a urobiť prvé kroky smerom k nádeji a uzdraveniu Vašej duše. Ak je vaša myseľ plná nezodpovedaných otázok a trápenia alebo prežívate hlboko skľučujúcu a bolestivú situáciu.

  Registráciou získate zľavu 25%
  Cena pre registrovaných: 43,20€

  €57,70
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 5 - 52 položiek celkom