Elevation

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Zmes radosti
Zmes esenciálnych olejov 15ml

Táto zmes povznášajúcich esenciálnych olejov sa dokonale hodí na vzpruženie nálady a atmosféry. Ak potrebujete prírodnú vzpruhu, Elevation je ideálnym riešením. Olej môžete tiež použiť na podporu vitality, sebavedomie a pozitívnej nálady.

Registráciou získate zľavu 25%
Cena pre registrovaných: 42,00€

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€56 / ks    
Kód tovaru 257
Značka dōTERRA
Kategória Zmesi esenciálnych olejov
 

Elevation je perfektný, keď potrebujete povzbudiť. Pomôže pozdvihnúť myseľ a emócie a dotvára radostnú a upokojujúcu atmosféru. Po rozptýlení tejto sladko kvetinovej a citrusovej zmesi môže pomôcť zmierniť pocity stresu a priniesť povzbudzujúcu a osviežujúcu arómu. Olej môžete tiež použiť na podporu vitality, sebavedomia a pozitívnej nálady. Táto radostná zmes obsahuje lavandin, medovku, Ylang Ylang, vonokvetka, mandarínku, elemi, havajské santalové drevo a myrtu a vytvára tak jedinečnú zmes, ktorá podporuje pozitívnu náladu a pocity dôvery.

HLAVNÉ VÝHODY

  • Zlepšuje náladu a vitalitu, dodáva odhodlanie a znižuje pocity stresu a napätia Poskytuje povzbudzujúce a osviežujúce aróma.
  • Dotvára ozdravné a povznášajúci prostredie

EMOČNÉ PÔSOBENIE

Zmes Elevation pomáha prekonať zúfalstvo a beznádej. Táto zmes kombinuje silné oleje stabilizujúce náladu s olejmi prinášajúcimi radosť a šťastie. Teplé vibrácie týchto olejov môžu upokojiť srdce a porovnať rozbúrené emócie. Pomáha zbaviť sa negatívnych návykov, pretože vo chvíli, keď sa posúvame ďalej do vyššieho vedomia, negatívne návyky pre nás prestávajú byť zaujímavé.

Elevation podporuje radosť, jas, odvahu, relaxáciu, humor, hravosť a zábavu. Učí nás, že obavy a strach, narozdiel od viery odvahy a odhodlania, nikam nevedú. Táto zmes pomáha vytvoriť nové mozgové prepojenia a premeniť zúfalstvo na šťastie, radosť a hojnosť.

  • Pomáha pri zúfalstve, odrádzaní, ťažkopádnosti, uväznení v nízkej, slabej energii.
  • Podporuje radosť, jas, optimizmus, bezstarostnosť, nadhľad, veselosť, bohatstvo.

POUŽITIE

  • Podporte svoju sebahodnotu - rozptylujte 3-4 kvapky v difuzéri alebo priamo inhalujte z fľaštičky.
  • Zároveň pomáha zmierňovať nepokoj a podporuje pozitívnu náladu.
  • Zlepšenie nálady a vitality - naneste esenciálny olej Elevation na oblasť srdca, spánky alebo zápästie, zlepšíte si náladu a podporíte vitalitu.
  • Zmiernenie stresu a relaxačný kúpeľ - po dlhom stresujúcom dni pridajte niekoľko kvapiek v lyžičke nosného oleja do kúpeľa (až potom, čo napustíte vodu!) - zmiernite pocity stresu.

NÁVOD NA POUŽITIE

  • Aromaterapia: Použite 3-4 kvapky v difuzéri, vdychujte priamo z fľaštičky.
  • Lokálne použitie na pokožke: Naneste 1-3 kvapky na čelo, za uši alebo na srdce.