Forgive

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Zmes odpustenia
Zmes esenciálnych olejov 5ml

Svieža, drevitá aróma zmesi Forgive pomáha podporovať oslobodzujúce pocity spokojnosti, odľahčenia a trpezlivosti. Obnovujúca zmes esenciálnych olejov Forgive zo stromov a rastlín vám pomôže odhaliť oslobodzujúce činy odpustenia, zabudnutia a posunutia sa ďalej. Povznáša a inšpiruje k pozitívnemu mysleniu. Podporuje pocity spokojnosti, odľahčenia a trpezlivosti.

Registráciou získate zľavu 25%
Cena pre registrovaných: 24,00€

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€32 / ks    
Kód tovaru 260
Značka dōTERRA
Kategória Zmesi esenciálnych olejov
 

Ťaháte so sebou bremeno, ktoré je ťažšie a ťažšie? A bolo by lepšie, keby ste ho nechali byť a čelili budúcnosti nezaťažení hnevom, nenávisťou a vinou z minulosti? Až budete pripravení ísť ďalej, zmes Forgive z drevitých a bylinkových éterických olejov Vám pomôže dosiahnuť oslobodzujúce odpustenie, a posun vpred. Budete môcť dni začínať s úľavou a vyrovnanosťou.

HLAVNÉ VÝHODY

  • Podporuje odhodlanie zahodiť staré krivdy a zlobu a odpustiť.
  • Aróma navodzuje vyrovnanosť, úľavu a trpezlivosť.

EMOČNÉ PÔSOBENIE

Zmes stvorená pre tých, ktorí chcú odpustiť a zabudnúť staré krivdy. Odpustenie druhým i sebe oslobodzuje. Používajte túto zmes ak máte sklony od ostatných očakávať len to najhoršie. Namiesto toho, aby sme hľadali v druhých dobro, a to pekné často vidíme všetko v negatívnom svetle. Pripomína nám, že zlaté pravidlo života je správať sa k ostatným tak, ako by sme si priali, aby sa k nám správali ostatní. Forgivenás vyzýva, aby sme sa oslobodili vedomím, že ostatní robia vždy len to najlepšie, čo môžu, a zaslúži si súcit a odpustenie.

  • Pomáha pri odpustení, kritike, odsúdení, rozhorčení, cynizme, horkosti, obviňovaní, nahnevaní.
  • Podporuje odpustenie, ľahkosť, nadhľad, slobodu, milosť, porozumenie, lásku, toleranciu, empatiu.

POUŽITIE

  • Hlboké uvoľnenie pri meditácii - prispejete k uvoľneniu skrývaných pocitov hnevu a viny.
  • Pre posilnenie pocitov stability a podporu spokojnosti - aplikujte na pulzné body, srdce kedykoľvek počas celého dňa.
  • Zmiernenie negatívnych emócií - nanášajte nariedený lokálne na miesta, kde cítite hnev, horkosť, bolesť, alebo inú emóciu spojenú s potrebou odpustenia. Tiež môžete kedykoľvek v priebehu dňa privoňať k fľaštičke a inhalovať vôňu, a to vždy, keď sa dostanete do nepríjemnej, nečakanej udalosti.

NÁVOD NA POUŽITIE

  • Aromaterapia: Použite 1-2 kvapky v difuzéri podľa vášho výberu, prípadne vdychujte priamo z fľaštičky.
  • Lokálne použitie na pokožke: Zrieďte 1-3 kvapky s nosným olejom a aplikujte na oblasť srdca, na krk, zápästie alebo za uši.