Kadidlo (FRANKINCENSE)

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Olej pravdy
Boswellia carterii, frereana, and sacra | 15 ml

Kadidlo je pravdepodobne najvzácnejší z antických olejov a je mimoriadne všestranný v použití aj vo výhodách, ktoré prináša. Aj traja králi priniesli Ježiškovi vzácne dary: zlato, kadidlo a myrhu. Redukuje výskyt nedokonalostí pokožky a omladzuje pleť. Podporuje pocity uvoľnenia a vyrovnáva náladu, upokojuje pokožku.

Registráciou získate zľavu 25%
Cena pre registrovaných: 72,00€

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€96 / ks    
Kód tovaru 119
Značka dōTERRA
Kategória Samostatné esenciálne oleje
 

Olej z kadidla je jeden z najcennejších a najdrahších éterických olejov. Prvý olej, z ktorých historické využitie je preukázané. Kadidlo má mimoriadne zdravotné prínosy. Upokojuje nervovú sústavu, skrášľuje a hojí pokožku. Kadidlo je známe ako "kráľ esenciálnych olejov", podporuje zdravú bunkovú výmenu. Skombinujte ho s éterickými olejmi ako je Bergamot alebo Levanduľa - získate zmes na podporu pokoja, relaxácie a spokojnosti. Túto zmes rozptylujte v difuzéri alebo vdychujte.

Ide o dôležitý olej pre tonizáciu a povzbudenie pleti, najmä pre zrelú alebo slnkom poškodenú pleť. Kadidlo môže byť použité ako antiseptické aj protizápalové ošetrenie a jeho výrazná vôňa pomáha upokojovať a upokojiť nervy, čo je viac ako dôležité pri zvládnutí úzkosti.

Bledo žltá alebo zelenkavá tekutina s čerstvou, terpénovou vôňou a teplým bohatým sladkým balsamickým podtónom. Dobre sa mieša so Sandalwood, Borovicou, Vetiver, Pelargóniou, Lavender, Mimózou, Neroli, Pomarančom, Bergamotom, Gáfrom, Bazalkou, korením, škoricou a ďalším korením. Úžasne upravuje sladkosť citrusových zmesí.

HLAVNÉ VÝHODY

 • Podporuje zdravú bunkovú funkciu a podporuje rast nových buniek.
 • Tíši pokožku a pomáha pri hojení jaziev, spevňuje a napína pokožku a vyrovnáva jej nedokonalosti.
 • Ničí baktérie, podporuje zdravé fungovanie imunitného a nervového systému.
 • Ak používate kadidlo v rámci zmesi s inou esenciou, kadidlo podporuje pôsobenie všetkých ostatných obsiahnutých olejov.

EMOČNÉ PÔSOBENIE

Odhaľuje sklamanie a faloš. Vyzýva nás, aby sme sa vzdali nižších vibrácií, ktoré so sebou nesú lži a negativita. Kadidlo nám pomáha vytvoriť si novú perspektívu založenú na svetle a pravde.

Privádza nám na myseľ všetky spomienky spojené s duchovným pochopením, dary, múdrosťou, pomáha nás očistiť od duchovnej temnoty a zaslepenosti. Kadidlo odstraňuje klapky z očí, prekážky z mysle a steny zo srdca. Spája dušu s jej vnútorným svetlom, ktoré ukazuje na pravdu. Takisto chráni telo aj dušu pred negatívnymi vplyvmi a napomáha duchovnej revolúcii.

 • Podporuje zdravý vzťah k božstvu (Otcovi) ale aj k otcovi s malým o, mužským figúram a mužskosti všeobecne.

POUŽITIE

 • Zahriatie a upokojenie - po dlhom dni strávenom vonku, napríklad po práci na záhradke, si na ruky rozotrite kadidlo, zahreje a pokojne vdychujte.
 • Rozžiarená pokožka - aplikujte na pokožku spolu s nosným olejom alebo Vašim obľúbeným krémom pre jasnejšiu a zdravšiu pokožku.
 • Relaxácia - naneste na chodidlá nôh a masírujte pre relaxáciu a harmonizáciu emócií.
 • Zdravé bunky - použite 1-2 kvapky v rastlinnej kapsuli na podporu zdravej bunkovej funkcie.
 • Pri úzkostiach, fóbiách alebo pre hlbší zážitok z meditácie - upokojujúci olej dvíha náladu, zvyšuje energiu a sústredenie, napomáha meditácii, ideálny pomocník pri pocitoch stresu, únavy alebo ohromení. Nakvapkajte 1 kvapôčku oleja pod jazyk.
 • Upokojuje bolesti - silné protizápalové pôsobenie kadidla môže zmierňovať artritídu a reumatickou bolesť.
 • Masť na kĺby - silné protizápalové vlastnosti kadidla z neho robia pomocníka pri boji proti bolesti kĺbov, pomáha obmedziť ich bolesť a zvyšuje pohyblivosť.


NÁVOD NA POUŽITIE

 • Aromaterapia: Použite 3-4 kvapky v difuzéri.
 • Vnútorné použitie: Zrieďte 1 kvapku v 120 ml tekutiny.
 • Lokálne použitie na pokožke: Naneste 1-2 kvapky na požadovanú oblasť. Zrieďte. frakcionovaným kokosovým olejom dōTERRA, aby ste predišli prípadnému podráždeniu pokožky.