Peace

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Zmes nájdenia vášne
Zmes esenciálnych olejov 5ml

Peace je zmes kvetinových a mätových esenciálnych olejov, je pozitívnym pripomenutím, že nato, aby ste našli pokoj, nemusíte byť dokonalí.Ak ste plní strachu a máte pocit, že Vás život prevalcoval, spomaľte, zhlboka sa nadýchnite a opäť sa spojte s vaším vyrovnaným a sústredeným „ja“. 

Registráciou získate zľavu 25%
Cena pre registrovaných: 34,80€

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€46,40 / ks    
Kód tovaru 272
Značka dōTERRA
Kategória Zmesi esenciálnych olejov
 

Každého z nás v živote postretne úzkosť, strach a ochromenie. Môžu byť vyvolané obavami z budúcnosti, strácame odvahu a chýba nám potrebný nadhľad. Esenciálne oleje levandule, vetiveru, Ylang Ylang, medovky, mäty a kadidla tvoria chemické zloženie, ktorý je bohaté na mono terpénové estery a alkoholy. Tie nám poskytujú pocity sviežosti a obnovenie síl.

Zmes útechy dōTERRA Peace nám pripomenie, že na to, aby sme tieto chvíle zvládli a našli stratený pokoj a mier, nemusíme byť superhrdinovia. Táto zmes pomáha znovu nájsť vnútorný mier. Zvyčajne sa nám darí, vnímame prepojenie s duchovnom.

HLAVNÉ VÝHODY

  • Naplní miestnosť upokojujúcou vôňou.
  • Prináša mier, pokoj a spokojnosť.

EMOČNÉ PÔSOBENIE

Ak cítime strach, máme potrebu riadiť všetko okolo a naivne si myslíme, že tak získame pokoj a vnútorný mier. Ten však môžeme nájsť len sami v sebe. Duša dosahuje skutočného a trvalého mieru pri spojení so zdrojom. Zmes Peace nás pozýva, aby sme dôverovali tomu, čo nás prevyšuje a nesnažili sa všetko riadiť. Učí nás dôverovať vyššej moci - Bohu, Vesmíru, anjelom či čomukoľvek ďalšiemu, v čo veríme.

  • Pomáha pri potrebe riadiť, ovládať, pripútaní, strachu, duchovnom odpojení, pocite ohrozenia.
  • Podporuje mier, vyrovnanosť, spokojnosť, stálosť, duchovné prepojenie.

POUŽITIE

  • Upokojenie na konci náročného dňa - pre upokojenie na konci dňa a pokojný spánok rozptylujte pred spaním a počas noci v difuzéri.
  • Zmiernenie úzkostných pocitov - aplikujte 1 kvapku na ruky a zhlboka sa nadýchnite pri úzkostných pocitoch.
  • Podpora pri náročných skúškach - upokojenie pred dôležitým testom, skúškou alebo vystupovaním na verejnosti Vám dodá rozptyľovanie v difuzéri alebo inhalácia z dlaní.
  • Upokojenie detí - ak chcete upokojiť nepokojné dieťa, naneste mu zmes na chodidlá.

NÁVOD NA POUŽITIE

  • Aromaterapia: Vdychujte priamo z fľaštičky alebo rozptylujte v difuzéri, prípadne nakvapkajte do dlaní a inhalujte vôňu.
  • Lokálne použitie na pokožke: Naneste 1-3 kvapky na oblasť srdca alebo krk.