Sibírska jedľa (SIBERIAN FIR)

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Olej starnutia a perspektívy
Abies sibirca | 15 ml

Sibírska jedľa vám môže svojou sviežou, drevitou vôňou pomôcť vyvážiť emócie a podporiť pozitívne naladenie.
Esenciálny olej zo sibírskej jedle má osviežujúcu, drevenú vôňu, ktorá je známa svojimi upokojujúcimi a relaxačnými vlastnosťami a mnohým často pripomína vianočné obdobie.

Registráciou získate zľavu 25%
Cena pre registrovaných: 21,00€

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€28 / ks    
Kód tovaru 176
Značka dōTERRA
Kategória Samostatné esenciálne oleje
 

Jedľa sibírska je vysoký ihličnan svetlej farby a prirodzene sa vyskytuje v Rusku a Kanade. Esenciálny olej z jedle sibírskej má osviežujúci, drevnatú vôňu, známu upokojujúcimi vlastnosťami. Jedľa sibírska má jedinečné chemické zloženie, pričom dominantnou zložkou je bornyl acetát poskytujúci väčšinu uvoľňujúcich vlastností tohto esenciálneho oleja. Môže tiež pôsobiť veľmi tlmivo na pokožku, a práve preto je tento esenciálny olej ideálny pre upokojujúcu masáž. Pokiaľ ho rozptyľujete, dodáva pocit ľahšieho dýchania, pričom tiež upokojí emócie a prinesie uzemnenie.

HLAVNÉ VÝHODY

  • Pomáha uvádzať emócie do rovnováhy a potláča stav úzkosti.
  • Rozptylujte pre celkovú relaxáciu.
  • Má utišujúce účinky pri masáži.

EMOČNÉ PÔSOBENIE

Pomáha s prechodom do zrelších rokov, ktorý môže sprevádzať celý rad domnelých strát. Poskytuje podporu a útechu v období smútku, ľútosti a túžbe. Pomáha nám vyrovnať sa so životom a širokou škálou prežitkov, ktoré život prináša.

Jedľa sibírska nám dodáva úprimný a jemný pohľad na naše životné voľby a dedičstvo, ktoré si nesieme z generácie na generáciu. Pomáha nám pochopiť, že všetko má v živote svoje miesto a odpustenie je nevyhnutné pre ďalší vývoj. So sibírskou jedľou ľahšie nájdeme význam a hlbší zmysel v každom životnom období.

POUŽITIE

  • Upokojujúca masáž - po namáhavej činnosti vmasírujte do pokožky pre upokojenie
  • Zmiernenie stresu, anti stres - ak zápasíte s ťažkosťami doma, v práci či v škole, difúzujte jedľu sibírsku, aby ste znížili stres. Zhlboka sa nadýchnite a vychutnajte si osviežujúci arómu.
  • Upokojenie podráždenej pokožky - Nanášajte na pokožku, aby ste utíšili mierne podráždenie pokožky.


NÁVOD NA POUŽITIE

  • Aromaterapia: Pridajte 3 až 4 kvapky do difuzéra.
  • Vnútorné použitie: Pridajte 1 kvapku do cca 125 ml tekutiny.
  • Lokálne použitie na pokožke: Naneste 1 až 2 kvapky na zvolené miesto. Pre väčší účinok a menšiu citlivosť rieďte s frakcionovaným kokosovým olejom.