koriander - vňať (CILANTRO)

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Olej uvoľnenia kontroly
Coriandrum sativum | 15 ml

Esenciálny olej zo semienka koriandra je obľúbený v mnohých kultúrach na rozmanité účely a poskytuje nespočetné množstvo pozitívnych vplyvov na zdravie. Nanášanie na mastnú pokožku udržiava pleť čistú a podporuje upokojujúci účinok. Dodá bylinnú príchuť rôznym jedlám.

Registráciou získate zľavu 25%
Cena pre registrovaných: 26,40€

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€35,20 / ks    
Kód tovaru 111
Značka dōTERRA
Kategória Samostatné esenciálne oleje
 

Koriander je svieža bylina a vôňa jej esencia ho robí vhodným pre varenie a ponúka silné čistiace a detoxikačné vlastnosti. Kulinárske použitia a ďalšie výhody koriandru sú známe už po stáročia. Vnútorné použitie koriandra podporuje zdravé trávenie a zdravú funkciu imunity a nervovej sústavy.

Lokálne aplikovaný upokojuje a chladí pokožku a v difuzéri dodáva sviežu bylinnú vôňu akejkoľvek zmesi éterických olejov. Je známe, že linalool a trans-2-decenal, dve hlavné zložky koriandra, majú čistiace schopnosti nielen na naše telo, ale aj pracovné povrchy a nábytok.

HLAVNÉ VÝHODY

  • Dáva jedlu sviežu a výraznú chuť.
  • Používa sa v mydlách pre svoje čistiace schopnosti.
  • Čerstvá, čistá a osviežujúca aróma.

EMOČNÉ PÔSOBENIE

Uľahčuje nám zbaviť sa negatívnych emócií a nánosov. Odľahčuje nás a dovoľuje uvoľniť ťažkosti uložené v tele, srdci i duši. Koriander (vňať) je nápomocný všetkým, ktorí majú nutkanie nadmieru kontrolovať a riadiť svoje okolie. Za touto potrebou sa môže skrývať veľké duševné utrpenie a strach, ktoré vedú k prehnanému lipnutiu na materiálnych statkoch alebo starých vzorcoch správania. Koriander (vňať) nás tejto záťaže zbavuje, a umožňuje slobodnejší život s väčšou ľahkosťou.

POUŽITIE

  • Podpora imunity - nakvapkajte 2 kvapky do rastlinnej kapsule dōTERRA a užite vnútorne pre podporu zdravého trávenia a imunitného systému.
  • Pri varení - využiť ho môžete všade tam, kde používate čerstvé listy koriandra. Len myslite na to, že esenciálny olej je silnejší, stačí ho naozaj málinko.
  • Pomocník pri upratovaní - v domácnosti kombinujte s citrusovými esenciálnymi olejmi pre sviežu bylinkovú vôňu a čistiace schopnosti pri upratovaní.

NÁVOD NA POUŽITIE

  • Aromaterapia: Použite 3-4 kvapky v difuzéri.
  • Vnútorné použitie: Zrieďte 1 kvapku v 120 ml tekutiny.
  • Lokálne použitie na pokožke: Naneste 1-2 kvapky na požadovanú oblasť. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom dōTERRA, predídete prípadnému podráždeniu pokožky.