Výhody registrácie

Registráciou získavate zľavu 25% na všetky produkty dōTERRA.

Registrácia nevytvára žiadne ďalšie povinnosti a nutné objednávky, je úplne na Vás ako často budete nakupovať. Nemusíte propagovať ani  predávať produkty dōTERRA.

Registrácia umožňuje nakupovať produkty s 25% zľavou z maloobchodnej ceny a má ďalšie výhody. Môžete si nastaviť vlastný súkromný virtuálny back Office, kde zadávate objednávky, sleduje stav objednávky, máte prístup k informáciám o produktoch. Účet Vám umožní využiť príležitosť podnikať s dōTERRA produktmi. V rámci úvodného poplatku je zostavená vaša osobná podnikateľská web stránka, podnikateľské školenia a marketingové nástroje zadarmo. S týmito nástrojmi nie sú spojené žiadne mesačné poplatky a tiež žiadny záväzok využiť túto príležitosť.

ČO VŠETKO ZÍSKATE REGISTRÁCIOU?

Okamžitú zľavu 25% na všetky produkty.

Výberom jedného z registračných balíčkov alebo poskladaním prvej objednávky z ľubovoľných produktov a zaplatením registračného poplatku 24 EUR.

Možnosť rýchlo zakúpiť akýkoľvek tovar z celého sortimentu.

Balíčky sú posielané službou DPD, cena poštovného je 8.47 EUR a doručenie trvá 3 dni, prípadne cez DHL za 14.52 EUR s doručením 2dni.

Možnosť získať vzácne oleje zadarmo a výhodné BOGO akcie.

dōTERRA organizuje aj špeciálne akcie, napr. Kadidlo zadarmo k objednávkam nad 200 bodov. Obľúbené je taktiež promo Bogo = BUY one get one - Kúp jeden a získaj 1 alebo 2 ďalšie esenciálne oleje zadarmo.

Limitované balíčky a špeciálne akcie.

Pred významnými sviatkami (Vianoce, Deň žien, ...) má každý člen možnosť zakúpiť špeciálne produkuty a darčekové balíčky. Napr. usb difuzér, kozmetická taštička s limitovanou edíciou esenciálnych olejov, aromatické doplnky, hračky a pod.

Možnosť registrácie pravidelného mesačného zasielania produktov – LRP (Wellness konzultant).

Pokiaľ si zaregistrujete LRP - Loyalty Rewards Program, získate ďalšie výhody a uľahčíte si objednávanie (môžete si kedykoľvek nastaviť dátum a položky objednávky, ktorá je potom v danom dátume automaticky expedovaná.) Vďaka LRP získavate body z vlastných nákupov, ktoré môžete zameniť za produkty . Výška bodov je závislá na tom, ako dlho sa zúčastňujete tohto programu. Začínate na 10% a po roku sa môžete dostať až na 30% bodov, ktoré dostanete späť z Vašej objednávky. Bonusy môžete zameniť za produkty po uplynutí 60 dní od vašej registrácie. Bonusy sú zameniteľné len za produkty s plnou hodnotou PV (bodov).  Po registrácii obdržíte cenníky, kde sú body pri každom produkte vypísané. V rámci LRP sa Vám tiež vracia poštovné za objednávky.

Možnosť získať niektorú z promo-akcií a zľavu (Wellness konzultant).

Navyše K LRP máte každý mesiac možnosť získať produkt mesiace zadarmo k objednávke za 125 bodov (1 PV = 1 Bod = približne 1 EUR) do 15. dňa v mesiaci a tiež 10% zľavu na 1 vybraný produkt. Produkt mesiaca zadarmo a tiež zľavnený produkt sa zobrazí vo Vašom účte vždy na začiatku nového mesiaca.

Možnosť budovať vlastný tím konzultantov (Wellness konzultant).

Ak sa rozhodnete vytvárať vlastnú sieť konzultantov (ďalej len IPC - Independent Product Consultant), ponúka dōTERRA ďalšie výhody:

  1. Bonus Rýchly štart - registráciou nového IPC získavate percentá z jeho prvých nákupov.
  2. Sila trojky - bonus tímovej spolupráce, ktorý môžete získavať pravidelne každý mesiac, okrem ostatných bonusov a bodov.
  3. Plošný bonus - ten vás oprávňuje získať percentá z nákupov celej vašej organizácie. Počet generácií, z ktorých získavate percentá, je závislý na objeme nákupov, ktorý dosiahla vaša organizácia a teda na vašom titule.

 

ČO ZÍSKATE REGISTRÁCIOU DO NÁŠHO TÝMU?

Pomoc s registráciou - prvú registračnú objednávku Vám pomôžem nastaviť, názorne Vám ukážem ako sa orientovať v dōTERRA účte a poradím ktorý balíček objednať, odpoviem Vaše otázky.

Podpora Vášho tímu - ak sa budete chcieť dōTERRe venovať profesionálne, rada Váš zámer podporím. Poskytnem materiály, usporiadame spolu prednášku pre Vašich klientov, pomôžem s vytvorením Vášho tímu.

Odborné poradenstvo - ak chcete riešiť konkrétny zdravotný problém alebo psychické ťažkosti, potrebujete aromaterapiu na mieru.

 

PREČO SI OTVORIŤ dōTERRA VEĽKOOBCHODNÝ ÚČET?

✅ Ročná 25% zľava na všetky produkty, ktoré takto nakupujete priamo od spoločnosti za veľkoobchodné ceny cez dōTERRA e-shop.

✅ Možnosť získavať produkty zdarma – produkty so zľavou, akciové ponuky, produkt mesiaca.

✅ Možnosť získavať provízie a bonusy.

✅ Nakupovanie priamo na stránkach dōTERRA z pohodlia domova.

✅ Rýchle doručenie priamo domov.

✅ Individuálna podpora a poradenstvo.

✅ Kompenzácia poštovného.

✅ Možnosť zárobku a finančnej nezávislosti.

 

MOŽNOSTI OTVORENIA VEĽKOOBCHODNÉHO ÚČTU:

Veľkoobchodný účet sa otvára prvým nákupom – tzv. registračnou objednávkou. 

Registračnú objednávku môžete spraviť 2 spôsobmi:

  1. Zaplatíte 24€ registračný poplatok (zahŕňa katalóg produktov a sadu nálepiek na produkty) a vyberiete si jednotlivé produkty.
  2. Vyberiete si sadu produktov z existujúcich Registračných balíčkov, ktoré sú cenovo zvýhodnené a BEZ REGISTRAČNÉHO POPLATKU (zahŕňa katalóg produktov a sadu nálepiek na produkty).

 

Tu nájdete Registračné balíčky

Tu nájdete Produktový katalóg

 

AKO SA ZAREGISTROVAŤ:

Vždy cez svojho dōTERRA konzultanta!

Každý má svojho konzultanta  - vždy ste s niekým v spojení, máte niekoho, kto Vám v prípade potreby poradí, na koho sa môže obrátiť, s kým môže v prípade záujmu spolupracovať pri šírení alebo budovaní podnikania.

Ak už svojho dōTERRA konzultanta máte, obráťte sa s registráciou naňho. Ak chcete spolupracovať s nami, zaregistrovať sa môžete nasledovne:

  1. Samostatná registrácia kompletný postup ako na to nájdete tu Registrácia krok za krokom
  2. Ak nestačí ani manuál a potrebujete pomôcť, spravíme registráciu spoločne – napíšte nám.

 

 

Záznamy neboli nájdené...