Ylang ylang

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Olej uvoľnenia kontroly
Cananga odorata | 15 ml

Ylang-ylang je preslávený svojou nádhernou vôňou, má však nespočetné množstvo pozitívnych účinkov. Jeho vlastnosti zlepšujú náladu, zmierňujú stres a podporujú pozitívny prístup. Taktiež podporuje zdravý vzhľad pleti a vlasov. Pozdvihne náladu a zároveň poskytne upokojujúci účinok.

Registráciou získate zľavu 25%
Cena pre registrovaných: 42,00€

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€56 / ks    
Kód tovaru 194
Značka dōTERRA
Kategória Samostatné esenciálne oleje
 

Ylang ylang éterický olej pochádza z kvetov tropického stromu Ylang Ylang a často sa používa pri výrobe parfumov a v aromaterapii. Podobne ako jazmín bol Ylang Ylang po stáročia používaný počas náboženských a svadobných obradov. V aromaterapii sa Ylang Ylang používa na zníženie napätia a stresu a k podpore pozitívneho vhľadu. Ylang ylang sa často používa v luxusných produktoch na vlasy a pokožku pre svoju arómu a výživné a ochranné vlastnosti.

Ylang ylang tak podporuje upokojujúce pocity. Nedávna štúdia vykonaná niekoľkých kórejskými univerzitami preukázala, že karyofylen obsiahnutý v Ylang Ylang pomáha pri vnútornom užití podporovať zdravý rast buniek.

Ylang ylang sa dobre mieša s bergamotom, pelargónií, grapefruitom a vetiverom.

HLAVNÉ VÝHODY

 • Posilňuje antioxidačné schopnosti organizmu.
 • Vytvára upokojujúce, pozitívne prostredie.
 • Stará o vlasy.
 • Prepája nás s vnútorným dieťaťom, posilňuje intuíciu a načúvanie srdcu.

EMOČNÉ PÔSOBENIE

Ylang Ylang, olej vnútorného dieťaťa, je účinným liekom na srdce. Moderná spoločnosť uprednostňuje myseľ nad srdcom. Napriek tomu je srdce svojím intuitívnym spôsobom prijímaním a odovzdávaním informácií nevyhnutnou súčasťou duše.

Ylang ylang nás prepája s vnútorným dieťaťom a rýdzim a čistým srdcom. Povzbudzuje hravosť a obnovuje detskú prirodzenosť a nevinnosť. Ylang Ylang je mocným liekom na uvoľnenie emočnej  traumy z minulosti. Ylang ylang pomáha uvoľniť emócie ako je hnev a smútok. Často emócie pochovávame hlboko v sebe. Ylang ylang nás učí prežívať emócie prirodzene, naplno, a tým oživiť srdce a vnútorné ja.

 • Pomáha pri bezradnosti, strese, prehnanom analyzovanie, smútku, odpojenie od vnútorného dieťaťa.
 • Podporuje hravosť, voľnosť, intuíciu, citovom prepojení, uzdravenie, radosť, nevinnosť.


PODPORUJÚCE OLEJE: pelargónia, mandarínka, divoký pomaranč, ruža, červená mandarínka.

POUŽITIE

 • Zmiernenie tlaku a stresu - kedykoľvek sa cítite pod tlakom, naneste pár kvapiek éterického oleja Ylang Ylang na zátylok a krk. Vďaka jednej z hlavných chemických zložiek prináša olej prirodzené upokojenie. Ylang Ylang je tiež známy svojimi povznášajúcimi účinky a je skvelý olej, keď potrebuje podporiť.
 • Ochrana pred slnkom - Ylang Ylang je nabitý organickými zložkami, ktoré podporujú zdravie vlasov. Vmasírujte Ylang Ylang do pokožky hlavy, najlepšie po sprche.
 • Uvoľňujúca atmosféra - tento žltý kvet v tvare hviezdy je klenotom vôňí a jeho éterický olej vytvára uvoľňujúcu atmosféru. Pridajte do difuzéra niekoľko kvapiek Ylang Ylang. Táto bohatá vôňa skvele vonia, zlepšuje náladu a uvoľňuje.
 • Uvoľňujúca masáž - vytvoríte perfektnú masážnu zmes pre zmiernenie stresu s esenciálnym olejom Ylang Ylang. Zmiešajte 2 kvapky s nosným olejom.
 • Prírodný kondicionér - vyvarujte sa škodlivých chemikálií v kozmetike a vytvorte si vlastný prírodný kondicionér pre dlhé vlasy. Pridajte olej Ylang Ylang do frakcionovaného kokosového oleja dōTERRA a aplikujte na vlasy. Ylang ylang olej dodá vašim vlasom zdravý a krásny vzhľad.
 • Osobný parfum - bohatá vôňa Ylang Ylang je obľúbená a hojne využívaná na výrobu parfumov. Pre nádherne voňajúci prírodní parfum si nakvapkajte na zápästie kvapku alebo dve Ylang Ylang.

IDEÁLNA KOMBINÁCIA

Pre ideálnu zmes éterických olejov skombinujte Ylang Ylang olej s éterickými olejmi bergamot, pelargónia, grapefruit, citrón, majorán, santalové drevo, vetiver.

NÁVOD NA POUŽITIE

 • Aromaterapia: Použite 3-4 kvapky v difuzéri.
 • Vnútorné použitie: Zrieďte 1 kvapku v 120 ml tekutiny.
 • Lokálne použitie na pokožke: Zmiešajte s nosným olejom a naneste 1-3 kvapky na oblasť srdca.